Lavinamasis žaislas, kubas, juoda - balta, 755

 • Lavinamasis žaislas, kubas, juoda - balta, 755

  Įdomus kontrastingas BLACK & WHITE CUBE kubas – leidžia mažam vaikui įgyti naujų įgūdžių. 

  Amžius
  nuo 3 mėn.
  Prekės kodas
  755
 • Įdomus kontrastingas BLACK & WHITE CUBE kubas – leidžia mažam vaikui įgyti naujų įgūdžių, pavyzdžiui: treniruoti žvilgsnį, mokytis griebti ar domėtis išsikišusiomis etiketėmis – kubas yra BLINK & SMILE kolekcijos dalis, kuri sukurta tiek vaikams, tiek jų tėvams.

  BLINK & SMILE yra kreipimasis į mamą ir tėtį – šypsokitės, į kai kurias situacijas žiūrėkite primerktomis akimis, o vaikui tai reiškia teigiamų emocijų stiprinimą – džiaugsmo, šypsenos ir abipusio ryšio palaikymo.

  Auksiniai ir sidabriniai elementai puikiai atitinka juodos ir baltos spalvų kontrastą, kuris patraukia smalsių Mažylių dėmesį nuo pat pirmų jų gyvenimo dienų. Skiriant dėmesį kūdikio vystymuisi, jo gebėjimui pamatyti atskirus objektus – spalvos turi reikšmę. Pirmųjų 3 mėnesių laikotarpiu naujagimis mato viską, kas yra nedideliame atstume priešais jį, bet tik juodai baltą. Vėlesniais mėnesiais jis pradeda matyti ir atpažinti spalvas: 12 mėnesių amžiaus vaizdas jau yra aiškių spalvų, o pilnai regėjimas išsivysto maždaug 2 metų amžiuje.

  Pažintinė vertė, tai skirtingos medžiagų faktūros: purus ir aksominis bumbulas, lygus ir labai kontrastingas modelis, minkštas, bet tuo pačiu vėsus, o papildomai, trinamas ranka, skamba ir blizga. Visa tai papildo natūralus audinys, pagamintas iš medvilnės. 

 • Alternatyvios prekės

  Knygutė lovytei lavinamoji, dvipusė, draugiškas miškas, 549
  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
  549

  Įdomi sensorinė knyga FRIENDLY FOREST iš vienos pusės yra skirta kūdikiams, o iš kitos – vaikams. 

  1699
  Prekė išparduota. Susisiekite