Lavinamasis žaislas, kubas, draugiškas miškas, 548

 • Lavinamasis žaislas, kubas, draugiškas miškas, 548

  Įdomus sensorinis kubas FRIENDLY FOREST skatina mažylio pastabumą įvairiaspalviais ir skirtingais paveikslėliais miško tema.

  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
  548
 • Įdomus sensorinis kubas FRIENDLY FOREST skatina mažylio pastabumą įvairiaspalviais ir skirtingais paveikslėliais miško tema. Daugybės išsikišusių erdvinių elementų, pavyzdžiui: spalvotos juostelės, plastikiniai apskritimai su įspaudais, speciali medžiaginė rankenėlė ar permatomas žiedas – barškutis, turinčių skirtingą medžiagos struktūrą dėka, žaislas lavina sugriebimo refleksą ir taip pat ragina vaikučius veikti. Kubas taip pat lavina kūdikio klausą, jame yra papildomi girgždėjimai ir barškėjimai. Žaislas sustiprina vaiko aplinkos suvokimo jausmą padidindamas jutimines funkcijas silikoninio dantenų masažuoklio dėka, kuris taip pat palengvina dantenų skausmus dantų augimo metu.

  Kubas padeda užmegzti bendravimą su vaiku – tėvai gali įvardyti, apibūdinti miško pasaulį, išmokyti vaiką garsų ir žodžių. Šis laikas, praleistas naudojant tinkamą žaislą, daro didelę įtaką stiprinant emocinį ryšį su vaiku.

  Kartu su kilimėliu ir knyga FRIENDLY FOREST sukuria unikalią kolekciją, specialiai sukurtą rūpinantis vaikų psichomotorine raida.
    

 • Alternatyvios prekės

  Knygutė lovytei lavinamoji, dvipusė, draugiškas miškas, 549
  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
  549

  Įdomi sensorinė knyga FRIENDLY FOREST iš vienos pusės yra skirta kūdikiams, o iš kitos – vaikams. 

  1699
  Prekė išparduota. Susisiekite