BabyOno migdukas - projektorius, Ožkutė Skarlet, 596

 • BabyOno migdukas - projektorius, Ožkutė Skarlet, 596

  Ožkutė Skarlet yra geriausias kūdikio draugas nuo pat pirmųjų dienų. 

  Prekės kodas
  596
 • Avytė Scarlet taps geriausiu kūdikio draugu nuo pat pirmųjų mažylio gyvenimo dienų. Avytė ypatingai švelni, o dėl neryškių, natūralių spalvų puikiai derės prie bet kurio interjero. Įmontuotas projektorius sukuria stebuklingą, įvairiaspalvę, pilną žvaigždžių aurą, padėdamas Jūsų kūdikiui užmigti. Avytė užliūliuos miegui viena iš daugelio švelnių melodijų. Be to, ji taip pat papildomai skleidžia raminantį, baltąjį triukšmą bei ramius gamtos garsus. Žaislas padės Jūsų vaikui vystytis keliais etapais. Avytė teigiamai paveiks kūdikio regos, klausos ir lytėjimo pojūčius.
  Baltasis triukšmas yra visų dažnių spektro garsų derinys. Tokiu būdu jis gali užmaskuoti kitus garsus, o gamtos garsai padės atsipalaiduoti. Atitinkami tonai rezonuoja su kūdikio kūnu, kurdami puikų foną miegui. Žaislo Scarlet dėka vaikas gali klausytis paukščių čiulbėjimo, širdies plakimo, lietaus ir jūros bangų ošimo garsų.
  Žaislą su projektoriumi taip pat galima naudoti kaip naktinę lempą, kuri skleidžia švelnią šviesą. Miela avelės Scarlet išvaizda, jos neįkyrūs, švelnūs garsai ir ryškios spalvos padeda mažam vaikui patekti į sapnų šalį ir patenkinti mažylio saugumo poreikį.
  Žaislą lengva valyti. Išėmus vidinį mechanizmą, avelę galima skalbti skalbimo mašinoje. Medžiagos, iš kurių pagamintas šis žaislas, yra saugios kūdikiams.
  SAVYBĖS:
  • Gali būti naudojama kaip migdukas, naktinė lempa, muzikinė dėžutė
  • Skleidžia baltąjį triukšmą ir gamtos garsus
  • Žaislą lengva valyti