BabyOno kilimėlis lavinamasis baseinas 1518

 • BabyOno kilimėlis lavinamasis baseinas 1518

  Babyono lavinamasis kilimėlis buvo sukurtas galvojant apie Jūsų kūdikį. 

  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
  1518
 • Mūsų lavinamasis kilimėlis buvo sukurtas galvojant apie Jūsų kūdikį.

  Jame vaizduojami baseine žaidžiantys linksmi gyvūnai. Atostogų atmosfera ir gyvos spalvos sužadins Jūsų mažylio vaizduotę. Į komplektą įeina įdomūs, teminiai pakabučiai, kurie ilgam išlaikys Jūsų mažylio dėmesį ir užtikrins smagų žaidimo laiką.

  Savybės

  Interaktyvi žaidimų vieta
  Mūsų kilimėlis, tai ideali vieta pramogauti mažam vaikui. Neskaitant pakabučių, papildėme kilimėlį sensoriniais elementais, tokiais kaip girgždesys ar šiugždėjimas, kurie paskatins mažylį žaisti ir gulėti ant pilvo.

  Skatinantis vaizduotę dizainas
  Kilimėlis turi įdomų, spalvingą dizainą, kuris skatina vaizduotę. Galite pasakoti vaikui istoriją apie gyvūnus, ragindami jį ieškoti paveikslėlių, bei interaktyvių elementų, paslėptų kilimėlio erdvėje.

  Nuimami lankai

  Lankai yra nuimami, todėl galite juos sujungti tarpusavyje bet kokioje padėtyje. Dėl šios priežasties mūsų lavinamasis kilimėlis tiks ir vyresniems, jau sėdintiems vaikams. Žaislus galite pakabinti skirtingais atstumais nuo žaidžiančio vaiko, taip skatindami jį žaisti.

  Auga kartu su vaiku

  Kilimėlis bus naudingas vaikui pirmaisiais vystymosi etapais. Iš pradžių jis bus naudojamas gulėjimui ant nugaros, vėliau gulėjimui ant pilvo. Kai vaikas paaugs ir pradės sėstis bei šliaužioti, kilimėlis atliks kilimėlio funkciją ir taps jaukia žaidimų vieta.

  Patogus ir greitas užsegimas

  Lankus prie kilimėlio pritvirtinsite patogiu užsegimu, esančiu kilimėlio apačioje.

  Techniniai duomenys

  Rinkinyje:
  kilimėlis
  nuimami lankai
  5 pakabučiai
  Techniniai duomenys:
  Medžiaga: 100% poliesteris, sudėtyje nėra BPA, PVC ir ftalatų
  Valykite drėgna šluoste