BabyOno elektrinis pientraukis - nosies aspiratorius, 974

 • BabyOno elektrinis pientraukis - nosies aspiratorius, 974

  Elektrinis pientraukis „COMPACT PLUS“ – unikalus prietaisas rinkoje, kuris sujungia savyje dvi funkcijas: aukštos klasės pientraukį ir nosies aspiratorių. 

  Prekės kodas
  971
 • Elektrinis pientraukis „COMPACT PLUS“ – unikalus prietaisas rinkoje, kuris sujungia savyje dvi funkcijas: aukštos klasės pientraukį ir nosies aspiratorių. Mes žinome, kokia svarbi ir tuo pačiu sunki yra motinystė, todėl sutelkiame visas pastangas kurdami novatoriškus sprendimus, kad kiekvienai mamytei būtų suteikta pagalba ir komfortas, kurių ji nusipelnė.
  Visi pientraukio elementai yra pagaminti iš specialios medžiagos, skirtos sąlyčiui su maistu, kurio sudėtyje nėra bisfenolio A. Pientraukis turi įkraunamą bateriją.
  Pientraukis pasižymi aukštu naudojimosi patogumu ir efektyvumu. Iš minkšto silikono pagaminta masažinė pagalvėlė sandariai uždengia visą krūtį, taip pat esant pozicijoje pusiau gulomis. Dėl to pieno nutraukimo procesas yra patogesnis, ypač moterims, kurioms buvo atliktas cezario pjūvis.
  Galimybė reguliuoti siurbimo galią padidina prietaiso efektyvumą ir pieno nutraukimo rezultatą. Jo tylus veikimas užtikrina diskretiškumą, todėl pieną galima nusitraukti bet kurioje Jums patogioje vietoje. Pientraukį paprasta naudoti, surinkti ir išardyti, taip pat kelionių metu jis yra diskretiškas ir patogus naudojime. Pamaitinti „Natural Nursing“ buteliuku galima iškart po nutraukimo.
  Pientraukio siurblį galima prijungti prie komplektacijoje esančio nosies aspiratoriaus. Aspiratorius skirtas vaikams ir kūdikiams. Jis turi didelę ir tuo pačiu saugią siurbimo galią, leidžiančią pašalinti nosies išskyras. Aspiratoriaus pagalba kūdikis gali kvėpuoti be rūpesčių ir gerai išsimiegoti. Jis veikia nuostabiai tyliai, todėl jį galite naudoti net tada, kai kūdikis miega.

  Prietaiso savybės:
  Pientraukis „Babyono COMPACT PLUS“ siūlo 5 skirtingus režimus, kuriuos galima pritaikyti Jūsų individualiems poreikiams:
  1. Pieno traukimo režimas
  Siurbimo galią galima nustatyti nuo 1 iki 7. Individualūs siurbimo lygiai skiriasi traukimo galia – nuo mažos iki didelės.
  2. Dvigubo dažnio režimas
  Režimas, derinantis pakaitinio siurbimo su dideliu ir mažu galingumu pranašumus. Kintamas siurbimo ciklas (silpnai – pauzė – stipriai) veiksmingas stimuliuojant įdubusius spenelius.
  3. Stimuliuojantis masažas
  Stimuliuojantį masažą rekomenduojama pradėti 2–5 min. prieš pieno nutraukimą.
  4. Režimas du viename
  8 masažo judesių ciklas, po kurio seka 1 siurbimo judesys. Šis režimas rekomenduojamas malšinti perpildytų krūtų skausmą ir skatinti jas nutraukti daugiau pieno per trumpesnį laiką.
  5. Aspiratoriaus režimas – pritaikytas nosies aspiratoriaus funkcijai. Siurbimo galią galima nustatyti nuo 1 iki 3.

  Prietaiso techniniai duomenys:
  Komplektacija:
  • Pientraukis
  • Nosies aspiratoriaus galvutė su dviem antgaliais
  • Silikoninė masažinė pagalvėlė
  • „Babyono Natural Nursing“ maitinimo buteliukas – 180 ml
  • Silikoninis anatominis spenelis 0m+
  • Įkroviklis
  • Kosmetikos krepšelis – DOVANA
  Norėdami įkrauti pientraukį, prijunkite jį prie įkroviklio, o po to prie maitinimo lizdo. Įkrovimas trunka apie 5 valandas. Pilnai įkrautas pientraukis veikia apie 2,5 val.